A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Shkumbin Ismaili - A Me Ke Thene Ti Vete?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  104

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/12/2012

2012-12-07T18:58:31

Muzika & Teksti:

Shkumbin Ismaili

Video Produksioni:

Urban Graphics

Këngë e albumit:

"Shkurt Dhe Shqip"


A me ke thene ti vet
Me prit edhe sivjet
A nuk me the ti vet
Te Dua vertet

Gjithmon me thoje se me doje Tiii
Dhe un te besova sa shum u mundova
TA MBROJ KET DASHURI

REF:
Ku je Tiii Un nuk e Diii
oooo kujt ia fal ti ata sy
Syt e tu te ziii
Ku je tii oo Dashurii
ooo kush te do me shum se un
KTE DUA TA DI

Nuk kerkova tme afrohesh
Vet rrembeve zemren time
Nuk besova qe s'do t'kthehesh
Ti me mbete ne kujtime

Gjithmon me thoje se me doje Tiii
Dhe un te besova sa shum u mundova
TA MBROJ KET DASHURI

REF:
Ku je tiii Un nuk e diii
oooo kujt ia fal ti ata sy
Syt e tu te ziii
Ku je tii oo Dashurii
ooo kush te do me shum se un
KTE DUA TA DI


Ky tekst u dërgua nga Unikk-NKartolina (1)

U krijua nga Chiara 2018-01-31 08:19:49
Nuk kerkova tme afrohesh
Vet rrembeve zemren time
Nuk besova qe s'do t'kthehesh
Ti me mbete ne kujtime

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019