Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Mos Me Akuzo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  104

Këngë e albumit:

"Nuk Ta Fal"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Komente

Asnjë Koment

24/06/2013

2013-06-24T16:55:09+00:00Tjeter kohe ishte atehere
gjerat kishin me shume vlere
te besoja ne fillim
dhe mohoja cdo gabim
tjeter kohe ishte atehere
fjalet kishin me shume vlere
erdhi koha te kuptoj
ne te dy me s'jemi njesoj

REF 2x:
Mos me akuzo mos me thuaj jo
asgje nga une ti mos kerko
sa shume ke deshire te shikohesh ne pasqyre
cdo here ty te duket vetja me e mire

Ti po flet une te degjoj
keshtu kalon cdo dite njesoj
thashethemet nuk kane fund
i degjoj cdo dite gjithkund
ndonjehere do ta kuptosh
cfare do te thote nje dashuri
por atehere do te jete shume vone
dhe une me s'do jem me ty

REF x4:
Mos me akuzo mos me thuaj jo
asgje nga une ti mos kerko
sa shume ke deshire te shikohesh ne pasqyre
cdo here ty te duket vetja me e mire


Ky tekst u dërgua nga kristjana   Sarita
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet