Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Shqipëri, Nëna Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Reff
Shqiperi o Nena Imee, Ndonse jam i merguar
Dashurin tende zemra kurr ska me harru e.

2x
Kur degjon zerin e nenes, qysh e len qengji kopen
Blegerin dy a tri her edhe iken e merr dhenn

Reff.2x
Shqiperi. o Nena Ime, Ndonse jam ii merguar
Dashurin tende zemra kurr ska me harru ee.

Ashtu dhe kjo zemra ime, me len ktu tek jam mua
2x
Vjen me vrap, me deshir, atje nder viset e tua

Reff. 2x
Shqiperiii o Nena Imee, Ndonse jam ii merguar
Dashurin tende zemra kurr ska me harru ee.


Ky tekst u dërgua nga lakiiShkumbin Ismaili
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/02/2014
Video Produksioni: Urban Graphics


Shkumbin Ismaili - Shqipëri, Nëna Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipëri, Nëna Ime".
3. Video është e këngës "Shqipëri, Nëna Ime", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:


Komente 1