Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Kush Të Tha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk Dot Doja Tjetër
Sonte Veç Njëher
Unë Ty Met Pa Kush
Të Tha Se Nuk Të
Dua Jo Nuk Edi Jo
Kush Të Tha. Më
Beso Ti Më Beso
Se Kështu Nuk Shkon
Unë Të Pres E Ti
Nuk Vjen Koha Po
Kalon. Unë Të Pres
E Ti Nuk Vjen Koha
Po Kalon

REFRENI

Amanet Ta Kam Lon
Zemrën Përgjithmon
Dhe Njëher Të Jem
Me Ty Krejt Ti Kisha
Thon. Krejt Ti Kisha
Thon

TEKSTI DY

Nuk Dot Doja Tjetër
Sonte Veç Njëher
Unë Ty Met Pa Kush
Të Tha Se Nuk Të
Dua Jo Nuk Edi Unë
Kush Të Tha. Nuk
Dot Doja Tjetër
Sonte Veç Njëher
Unë Ty Met Pa Kush
Të Tha Se Nuk Të
Dua Jo Nuk Edi Unë
Kush Të Tha

Amanet Mos Harro
Zemrën Që Të Do
Të Jem Me Ty
Përgjithmon Krejt
Ti Kisha Thon Krejt
Ti Kisha Thon

REFRENI DY

Nuk Dot Doja Tjetër
Sonte Veç Njëher
Unë Ty Met Pa Kush
Të Tha Se Nuk Të
Dua Jo Nuk Edi Jo
Kush Të Tha. Nuk
Dot Doja Tjetër Sonte
Veç Njëher Unë Ty
Met Pa Kush Të Tha
Se Nuk Të Dua Jo
Nuk Edi Jo Kush Të
Tha


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaShkumbin Ismaili
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/06/2023
Muzika: Shkumbin Ismaili
Teksti: Shkumbin Ismaili
Video Produksioni: MagicPro
Mixing: Shkumbin Ismaili
Arranged: Shkumbin Ismaili & Faton Umeri
Mastering: Simon Duggal
Guitar: Pellumb Qerimi
Studio: Online Music RecordsShkumbin Ismaili - Kush Të Tha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Të Tha".
3. Video është e këngës "Kush Të Tha", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:


Komente 0