Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Fjalë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Çdo kujt qe i them
Askush nuk me beson
Vetem nje gabim
Gjith jeten ta ndryshon
Sikur dhe njeher
Ta kthej kohen perseri
Ti tregoj sa shum e dua
Sa mka mar malli per ty

Fjal, vetem fjal asgje me shum
Nuk na mbet nga dashuria
Von e kuptova sa gabova un me ty
Me fal te lendova isha shum i rii

Asnjeher nuk e mendova
As nuk dua te besoj
At qe dikur e desha
Sot me duhet ta harroj
Sikur dhe njeher
Ta kthej kohen perseri
Ti tregoj sa shum e dua
Sa mka mar malli per ty

Fjal, vetem fjal asgje me shum
Nuk na mbet nga dashuriaa
Von e kuptova sa gabova un me ty
Me fal te lendova isha shum i rii

Fjal, vetem fjal asgje me shum
Nuk na mbet nga dashuriaa
Von e kuptova sa gabova un me ty
Me fal te lendova isha shum i rii

Fjal, vetem fjal asgje me shum
Nuk na mbet nga dashuriaa
Von e kuptova sa gabova un me ty
Me fal te lendova isha shum i rii
Von e kuptova sa gabova un me ty
Me fal te lendova isha shum i rii


Ky tekst u dërgua nga Arsi Cena   bblertaahmetiShkumbin Ismaili
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/10/2023
Muzika: Shkumbin Ismaili
Teksti: Shkumbin Ismaili
Orkestrimi: Shkumbin Ismaili
Video Produksioni: MagicPro
Mixing: Shkumbin Ismaili
Guitar: Pellumb Qerimi
Mastering: Nick Burchall
Studio: Online Music RecordsShkumbin Ismaili - Fjalë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalë".
3. Video është e këngës "Fjalë", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:


Komente 0