TEKSTESHQIP

Shkumbin Ismaili
Çmallem
Lyrics

kam dasht me dit ku je ti
mengjeset mua pse mi ndal
i ftoht jam un tani
dashurin ti kujt ja fal

pyes vehten ku gabova ,
tek parku i vjeter te pres tani
aty un shoh vesen e mengjesit
loti yt me sesht tani

Ref: Dhe ateher un do te bertas
ku je ti o dashuri wooo
mos me ler ne vetmin e enderrave te mia
dua te kem ty perseri wowo
dua tet kem ty perseri

shum dot doja te jem me ty
si dikur ne krah te kisha
tet shtrengoj un si gjithnji
e shtrejta ime dashuri

me mungon cdo dit cdo nat
smund ti ndal lotet e mi
te kerkoj ne cdo vend cdo skaj
dua te jem gjithmon me ty

Ref:
Dhe ateher un do te bertas
ku je ti o dashuri wooo
mos me le vetmin e enderrave te mia
dua te kem ty perseri wowo
dua tet kem ty perseri
dua tet kem ty perseri

DËRGOI:
INFO
Më datë 30 Tetor 2008, Shkumbin Ismaili publikon videoklipin "çmallem".