Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Kryeziu & Lindita Selimi - Më Fal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Veq dit te kqia
e trazira t'kam dhan
sa shum ke duru
e s'je nal tum dasht

Per hater t'dashnis
un krejt i kam duru
per hater dashnis
un me veten kam luftu

A ki mem dasht sa un
me fal per dhimbjet qe ti kam fal
me fal un te dua pergjithmon
me fal per lotin qe ta kam fal
ti zemer mua
me fal un te dua pergjithmon


Me ty mos me kan
mu zemra me qan
yjet e hanen
deshmitar une i kam

Un vetem ty
ti kam fal vitet e mija
me ty kam mesu
se qka ashte dashuria

A ki me kan me mu
me fal per dhimbjet qe ti kam fal
me fal un te dua pergjithmon
me fal per lotin qe ta kam fal
ti zemer mua me fal
un te dua pergjithmon

me fal per dhimbjet qe ti kam fal
me fal un te dua pergjithmon
me fal per lotin qe ta kam fal
ti zemer mua me fal
un te dua pergjithmon


Shkumbin Kryeziu & Lindita Selimi - Më Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Fal".
3. Video është e këngës "Më Fal", por nuk këndohet nga Shkumbin Kryeziu & Lindita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Kryeziu:


Komente 0