TEKSTESHQIP

Shkurta Selimi
E Pate Pate
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Pate Pate" kënduar nga Shkurta Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 26 Shkurt 2022, Shkurta Selimi publikon videoklipin "E Pate Pate". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ERO (Eroll Osmani).