Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Dola Të Përcolla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dola te percolla te percolla hej
Rruges nga tetova, nga Tetova hej
Dola te percolla te percolla hej
Rruges nga tetova, nga Tetova hej

Aty i pash dy qika, i pash dy qika hej
At ma t'miren fort e begenisa hej
Aty i pash dy qika, i pash dy qika hej
At ma t'miren fort e begenisa hej

Hajde te lumt dora, te lumt dora hej
O mi ke faqet t'kuqe porsi molla hej
Hajde te lumt dora, te lumt dora hej
O mi ke faqet t'kuqe porsi molla hej


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Shkurte Fejza - Dola Të Përcolla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola Të Përcolla".
3. Video është e këngës "Dola Të Përcolla", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0