TEKSTESHQIP

Shkurte Fejza & Gresa Behluli
Dasmat E Kosoves
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasmat E Kosoves" kënduar nga Shkurte Fejza & Gresa Behluli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës vjen e kompozuar nga Gresa Behluli, për tekstin janë zgjedhur vargjet e shkruara nga Faruk Tasholli, ndërsa okestracionin e kryen Driton Fazliu & Muhamet Selimi.