TEKSTESHQIP

Shkurte Fejza & Aziz Dervishi
Kenge Per Beqir Limanin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Beqir Limanin" kënduar nga Shkurte Fejza & Aziz Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 20 Janar 2023, Shkurte Fejza & Aziz Dervishi publikojnë videoklipin "Kenge Per Beqir Limanin".