Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Fol Qka Ta Don Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

nese sonte vjen afer meje dije mir se cka pres prej teje shum kam qef me pa sy me sy ooo e me u knac tu lujt vec me ty edhe pse ende nuk ma thuuu buzet po te digjen per mu pse nuk vjen tani pak ma ngaaat oooo ta bejm naten sikur nji sahat.

fol cka ta don zemra mos e kcyr per pak krejt cka don prej meje sonte do ti jap 2X

do ta them un sot ashiqare mka mar malli me hy ne valle krejt e din se sa jemi dasht ooo esht gjyna mos me nejt ma bashk edhe pse ende nuk ma thuu buzet po te digjen per mu pse nuk vjen tani pak ma ngat ooo ta bejm naten sikur nji sahat

fol cka ta don zemra mos e kcyr per pak krejt cka don prej meje sonte do ti jap 2X
Shkurte Gashi
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Eroll Jakupi
Teksti: Ejup Shabani
Orkestrimi: Eroll Jakupi


Shkurte Gashi - Fol Qka Ta Don Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Qka Ta Don Zemra".
3. Video është e këngës "Fol Qka Ta Don Zemra", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 0