Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Nata E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Ishte nat e fundit qe dola me ty
zemra qe te deshti per njeher u thy para teje sot nuk dua me te qaj edhe pse syt i kam plot vaj

buzet qe mdigjen sikur prush perveq teje si puth kush ohoo
ti ke qeenn dhe gjithmon ke mbet dashuriaa e sinqertt...

edhe pse me ikee dhe pran teje sjam un ket ta kam falur inati sta kam pse nuk mundem kurr qe diqkaa tet bejj keqq sjam si ty dhe ket mere veshtt...

buzet qe mdigjen sikur prush perveq tejee si puth kush ohoo
ti ke qen dhe gjithmon ke mbet
dashuriaa e sinqertt...[2herr]


Ky tekst u dërgua nga Meeeliiiiiii


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Gashi - Nata E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata E Fundit".
3. Video është e këngës "Nata E Fundit", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 0