A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Shkurte Gashi - Dy Pika Dashuri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/07/2013

2013-07-25T19:05:54

E ndryshovejeten time dhe vazhdove ti
un jetoja me gënjeshtër
dhe jetoja si një mrekulli.

Ahh dy pika dashurii kur mi jepje ti.
Ahh un kisha gjithqkaa kur te kisha ty pran.

REF:
Sa e vlefshme duket jeta kur s'ke dashuri
je sëmur e ndihesh vetëm por nuk je njeri,
si shohim vetëm mure erësir pa drit
un jetoj gjysëm jete tjetren e ke ti

Në pasqyr shikoj veten
dhe shikoj tjeter njeri,
koha ikën mbetem vetëm,
mbetem vetëm pa as nje motiv.

Ahh dy pika dashuriiii kur mi jepje tiiii.
Ahh un kisha gjithqkaaaa kur të kisha ty pran

REF x2:
Sa e vlefshme duket jeta kur s'ke dashuri
je sëmur e ndihesh vetëm por nuk je njeri,
si shohim vetëm mure erësir pa drit
un jetoj gjysëm jete tjetren e ke ti


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019