Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurte Gashi - Do Mbijetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Mbijetoj".
3. Video është e këngës "Do Mbijetoj", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shkurte Gashi - Do Mbijetoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017

Komente

Asnjë Koment

03/06/2017

2017-06-03T18:00:00+00:00

Pse t’jam ba bajat
me thuaj ti
pse te jam merzit
dhe une se di
t’paskam dhone ty kaq shume dhimbje
tpaskam dhone....
dhe pse une per ty jap shpirtin,
se kupton...
jam une….

REF 2X
sa tkam jete nuk do te harroj
dhe nese veten time e denoj
do te mbijetoj, un di te mbijetoj….

pse te kam zhgenjy
une nuk e di
ndoshta te ka mungu
nga une dashni.....

t’paskam dhone ty kaq shume dhimbje
tpaskam dhone....
dhe pse une per ty jap shpirtin,
se kupton...
jam une….

REF 3X
sa tkam jete nuk do te harroj
dhe nese veten time e denoj
do te mbijetoj, un di te mbijetoj….

Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi

Ky tekst u dërgua nga L.D1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha


VERSIONE TË TJERA TË KËSAJ KËNGE:


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë