Official Video

Shota Baraliu - Liar  (Feat. Kastro Zizo)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/06/2012

2012-06-07T00:00:00

Featuring

Kastro Zizo

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11
Shota Baraliu part :
U be dhe koh e gjate
ti rren un e di
jo jo se di se ku do me coj kjo dashni
ti lun me mu dhe un duroj e pabes
me thuaj rri ,se kjo jet do jet e mbushur me shpres

Kastro zizo:
Liar mi liar
po ishte loja qe gjoja te ishim
ne larg si hija se prapa vjen historia
erdha mi erdha , te lutem falmu si tjetra
me bej te ndihem i vetmi qe ekziston ne qytet 2x

Liaaaaaaar 8x

Kastro zizo:
Liar mi liar
po ishte loja qe gjoja te ishim
ne larg si hija se prapa vjen historia
erdha mi erdha , te lutem falmu si tjetra
me bej te ndihem i vetmi qe ekziston ne qytet


Ky tekst u dërgua nga  ThisIsHit2
Më Shumë Këngë Nga Shota Baraliu: