TEKSTESHQIP

Shota Baraliu
Call The Police
Lyrics

(Don't you know
I will never let you go
I will never let you go
Baby I'll never let you go)

Sonte ma hodhen
kuleten ma vodhen
pese karta krediti
e gati me lshoi shpirti

Shtrember shikova
dhe helmin e leshova
nje shishe plot e theva
s'u preva shume.

Ref:
Nje polic
nje polic e nje zjarrfiks
le te vijne urgjentisht
ngutuni se jam shume nervoz

Nje polic
Le te beje rremuje
tjetri le t'me lag me uje
se shpirti mu dogj

Nje polic le ta therasin
le te me lidh
se dikujt ja perplasi
Nje zjarrfiks me uje
le te me shuan
double double double doze
se jam nervoz

S'e kam per para
as per patent shoferin
as per fotot qe i dua
me vjen inat qe s'je me mua

Ka kohe shetitesh
e kujt i vardisesh
hej une kam nje prishje
te frenave

Ref:
Nje polic
nje polic e nje zjarrfiks
le te vijne urgjentisht
ngutuni se jam shume nervoz

Nje polic
Le te beje rremuje
tjetri le t'me lag me uje
se shpirti mu dogj

(Don't you know
I will never let you go
I will never let you go
Baby I'll never let you go)

Nje polic le ta therasin
le te me lidh
se dikujt ja perplasi
Nje zjarrfiks me uje
le te me shuan
double double double doze
se jam nervoz

2x:
Oh oh oh oh ohouu
Oh oh oh oh ohouu
I'll never let you go
I'll never let you go
I'll never let you go
I'll never let you go

Hou hou hou
Call the police
Call the police

Nje polic
Le te beje rremuje
tjetri le t'me lag me uje
se shpirti mu dogj

Nje poliiccc

Ref:
nje polic e nje zjarrfiks
le te vijne urgjentisht
ngutuni se jam shume nervoz

Nje polic
Le te beje rremuje
tjetri le t'me lag me uje
se shpirti mu dogj

I will never let you go

DËRGOI:
INFO
Më datë 9 Shtator 2010, Shota Baraliu publikon videoklipin "Call The Police". Videoklipi u prodhua nga Alexander Video.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200