Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Vetëm Unë Të Njoh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Vetem Une te njoh vetem une e di qfar do Une e di kush je Vetem une e di qfar ke x2

Eja se mjaft me ke len te pres dua qe te zgjohem me ty ne ket
Mengjes,Je larguar me ke len n`Vetmi e tash vjen me lutesh me lot ne sy
por s`me lejon s`me kupton prap shikom e behesh se s`me don.

Ref:
Vetem Une te njoh vetem une e di qka do Une e di kush je Vetem une e di qka ke x4

Eja se mjaft me ke len te pres dua qe te zgjohem me ty ne ket
Mengjes,Je larguar me ke len n`Vetmi e tash vjen me lutesh me lot ne sy...
por s`me lejon s`me kupton prap shikom e behesh se s`me don.

Ref:
Vetem Une te njoh vetem une e di qka do Une e di kush je Vetem une e di qka ke. x4


Ky tekst u dërgua nga Kumanovarja

Shpat Kasapi - Vetëm Unë Të Njoh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetëm Unë Të Njoh".
3. Video është e këngës "Vetëm Unë Të Njoh", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0