A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shpat Kasapi - Sa E Bukur Je


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Kush Te Ndau Prej Meje"

Song from the album:

"Pa Ty S'jetoj"


valla sot te kam kujtu
perseri te ka lendu
mos qaj ti shpirti im
per ty jam tuj mendu

sa mendoj se te kam gjet
sa mendoj se te kam humb
nuk vonohet e me vjen
loti yt

per ty po digjem flake
naj naj naj naj x2

REF ::
sa e bukur je kur qan moj xhan
te ka hije moj aman
e mallkoj un veten sot moj xhan
afer qe ste kam
sa e bukur je kur qan moj xhan
te ka hije loti n'sy
e mallkoj un veten sot moj xhan
qe nuk jam me ty

nga fillimi


Lyrics submited by ELBASONI
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019