Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Eja Në Errësirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

Ishe vetmuar përapra syve të mi po për një çast të papritur humbe në errësir për ty moj për ty më ri nën kujtes më thuaj se më do të lutem më thuaj të të pres

ref: Eja në errësirë më dogji malli për ty se pas teje skam tjeter dashuri
eja ne errësir me dogji malli për ty se pas teje skam tjetër dashuri ohooooo


Ky tekst u dërgua nga SamireShpat Kasapi
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Shpat Kasapi
Teksti: Shpat Kasapi
Orkestrimi: Artan Kastrati


Shpat Kasapi - Eja Në Errësirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Në Errësirë".
3. Video është e këngës "Eja Në Errësirë", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0