Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Më Beso Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13

nuk dua lot ne syt e tu,
kur dikush ta prish qetesine,
ku je ti sonte ne kete nat te me ledhatosh mbase vuaj per dashurinn.

refreni
me beso,
me beso,
me beso se te dua,
me beso,
me beso se po vuaj per ty,
me beso,
me beso,
me beso se te dua,
me beso se po vuaj per dashurin

kur me sheh si te huaj ne zemer e di se un vuaj,
smund te them dot asnje fjal te te afroj,
ndonjeher me zili jetoj.

refreni
me beso me beso me beso se te dua
me beso me beso se po vuaj per ty
me beso me beso me beso se te dua
me beso me beso se po vuaj per dashurin.

mos me veshtro me sy te hutuar,
se pa ty hena me nuk ekziston,
nuk e di,
nuk e di,
nuk e di ku je ti nuk e di,
nuk e di u trazua shpirti im nuk e di,
nuk e di,
nuk e di ku je ti nuk e di eshte trazuar shpirti im,
nuk e di,
nuk e di,
nuk e di ku je ti nuk e di eshte trazuar shpirti im,
nuk e di,
nuk e di ku je ti,
nuk e di eshte trazuar shpirti im,
nuk e di,
nuk e di,
nuk e di ku je ti nuk e di,
eshte trazuar shpirti im.

qendroj ne lavderim i humbur mendoja nga cila an do jet jeta ti si drit shkelqeve dhe kjo eshte e verteta.


Ky tekst u dërgua nga  DrinnShpat Kasapi
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Ardian Kastrati
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Shpat Kasapi - Më Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Beso".
3. Video është e këngës "Më Beso", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0