Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Deprsive Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Dashuria me verboi
vetem erdhi edhe shkoi
M'gjeti pa pergatit
sa shume mua m'ka trondit

La tek une vetem trishtim
shume kujtime e plot hidherim
dhe me la n'pikellim

Ajo krejt mi mori
me la vetem edhe shkoi
jeta ime nuk ndryshohet
mbeti plaga qe s'sherohet
shpirtin time sa shume e mundon
me ke len ne konfuzion
Konfuzion..

REF:
Depresive çdo dite
mbete enderr e robruar
me reberove krejt mi more
dashurine e pa shijuar
Depresive çdo dite
mbete enderr e robruar
me reberove krejt mi more ti
tash jam i roberuar

Kur e dije se po shkon
pse m'lendove per gjithmone
e ngacmove shpirtin time
ike ne rruge pa kthim
le tek un vetem trishtim
shume kujtime e plot hidherim
e me le n'pikellim

Ajo krejt mi mori
me la vetem edhe shkoi
jeta ime nuk ndryshohet
mbeti plaga qe s'sherohet
shpirtin time sa shume e mundon
me ke lene ne konfuzion
konfuzion...

REF:
Depresive çdo dite
mbete enderr e robruar
me reberove krejt mi more
dashurine e pa shijuar
Depresive çdo dite
mbete enderr e robruar
me reberove krejt mi more ti
tash jam i roberuar

tash jam i roberuar
tash jam i roberuar

Ahhh

Kjo nuk eshte per mua...

REF:
Depresive çdo dite
mbete enderr e robruar
me reberove krejt mi more
dashurine e pa shijuar
Depresive çdo dite
mbete enderr e robruar
me reberove krejt mi more ti
tash jam i roberuar
tash jam i roberuar...
tash jam i roberuar...
Kjo nuk eshte per mua...


Ky tekst u dërgua nga PraniShpat Kasapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Kristi Pasha (Gabro)
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Kristi Pasha (Gabro)


Shpat Kasapi - Deprsive
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deprsive".
3. Video është e këngës "Deprsive", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0