Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Shpat Kasapi - Moj Qupë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Teksti:

Asdreni

Këngë e albumit:

"Axhamiu"
Syri yt qup qup ...
Goja si kur po me unton
Shum e bardh falma nje her
Fat tjeter si ...

O moj qupe vet dua te dua
zemra mu ma don te ...A s'do te zjaste kjo dashuri?
Qe te sjell fat dhe lumturi
Se pse vuaj shum per ty moj vuaj shum
per ty moj vuaj shum sa qe dua te vdes

Ref 2x:
Nese me kujton moj qupe moj qupe
nje her do te kuptosh sa shum te du
Si per ty moj qupe moj qupe per ty
do te digjem si dush

Me perveluan jo nuk mban dot
shpirtin do t'ma shuan ket nate

A s'do te zjaste kjo dashuri?
Qe te sjell fat dhe lumturi
Se pse vuaj shum per ty moj vuaj shum
per ty moj vuaj shum sa qe dua te vdes

Ref 2x:
Nese me kujton moj qupe moj qupe
nje her do te kuptosh sa shum te du
Si per ty moj qupe moj qupe per ty
do te digjem si dush

Aaaaa.. moj qupa
O ty te kujtoj, zemren ime dot jesh
Ah moj qupa

Ref 3x:
Nese me kujton moj qupe moj qupe
nje her do te kuptosh sa shum te du
Si per ty moj qupe moj qupe per ty
do te digjem si dush


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet