Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Fshima Lotin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hajde shuja zjarrin zemres
se te don ty te don.
Hajde sonte fshima lotin
qe per ty pikon pikon.

Hajde shuja zjarrin zemres
se te don ty te don.
Hajde sonte fshima lotin
qe per ty pikon pikon

Jo jo mos ki marre thuja zemres
gjysma ime tjeter je vec ti,
hajde ashqiare foli zemres
falma gjysmen tjeter qe ke ti.

Se per ty vuj vuj
un tash po vuj vuj
ah kjo dashnia mu sot mka vra,
me mire me plumb gjuj
se tjeter kujt kujt
dashnin time me ja fale.

Hajde shuja zjarrin zemres
se te don ty te don.
Hajde sonte fshima lotin
qe per ty pikon pikon.

Hajde shuja zjarrin zemres
se te don ty te don.
Hajde sonte fshima lotin
qe per ty pikon pikon

Se shpirti pom kallet kurre se kam dit
se te kam dash pa hile vec kam prit.
Leni goce lojnat se tash jem rrit
e ksaj dashnie ti nale ti dhe pike.

Se per ty vuj vuj
un tash po vuj vuj
ah kjo dashnia mu sot mka vra,
me mire me plumb gjuj
se tjeter kujt kujt
dashnin time me ja fale.

Hajde shuja zjarrin zemres
se te don ty te don.
Hajde sonte fshima lotin
qe per ty pikon pikon

Hajde shuja zjarrin zemres
se te don ty te don.
Hajde sonte fshima lotin
qe per ty pikon pikon


Ky tekst u dërgua nga Arber BallaShpat Kasapi
Publikimi: 03/12/2023
Muzika: Indrit Dode
Teksti: Rioo
Orkestrimi: Anxhelo Muharremi
Produksioni: Twix
Mix/Master: Alsked Rrenja
Gajde: Elena Jovceska
Hair: Pajtim Deliu
Valltaret: Sh.K.A Xheladin Zeqiri TetoveShpat Kasapi - Fshima Lotin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fshima Lotin".
3. Video është e këngës "Fshima Lotin", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0