TEKSTESHQIP

Shpat Kasapi
Do Te Dua
Lyrics

Ti je dielli me i nxehte
zemren time si puhize leht po ma deh
ti je deti me i thell
hene e bardhe qe brenda vetes
ti me mbeshtjell
aaah

do te dua sa t'kem jet
ti me ke len pa streh
hape zemren tende
qe brenda un te fle

Puthja jote me pulson
e kerkova gjithandej
se gjeta dot
me qilim ta shtrova detin
perqafuar te kercejm un dhe ti

Do te prek sa te kem jet o shpirt
buzet tua me dhan jet, o me dhan drit
ahaaa

Do te dua sa t'kem jet
ti me ke len pa streh
hape zemren tende
qe brenda un te fle
4x

DËRGOI: