Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Gashi - Nostalgji Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ty te kujtoj dhe...
endrat mua ....
me pushtojnëëë.....

Në shtratin tend ...
o shpirt me lot ...
po shkrihem me ty...

Si me rëmbeve ....
ma more puthjen....
ti më pushton ...

Ëndër sështë kjo...
Ky tekst u dërgua nga Shpressa GashiShpresa Gashi
Publikimi: 01/06/2006
Festivali: VFM 2006


Shpresa Gashi - Nostalgji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nostalgji".
3. Video është e këngës "Nostalgji", por nuk këndohet nga Shpresa Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresa Gashi:


Komente 1