Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shqipe Kastrati - Shko Bilbil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko Bilbil".
3. Video është e këngës "Shko Bilbil", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shqipe Kastrati - Shko Bilbil  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kthimi I Mergimtarit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00N'dritare bilbili
Ma kendoj ni kange
Ma kujtoj mor djal
Mua zerin tande x2

Ma kujtoj mor djal
Mua zerin tande

Ref...x2
Bilbili n'dritare
Nuk ma diti hallin
Me kangen e tij
Ah se ç'ma shtoj mallin

Me kangen e tij
Ah se ç'ma shtoj mallin

Shko i thash bilbilit
Ik nga kjo dritare
Se me kangen tane
Zemren mjaft ma kalle x2

Se me kangen tane
Zemren mjaft ma kalle

Ref...x2
Bilbili n'dritare
Nuk ma diti hallin
Me kangen e tij
Ah se ç'ma shtoj mallin

Me kangen e tij
Ah se ç'ma shtoj mallin

...

Ref...x2
Bilbili n'dritare
Nuk ma diti hallin
Me kangen e tij
Ah se ç'ma shtoj mallin

Me kangen e tij
Ah se ç'ma shtoj mallin


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë