Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shqipe Kastrati, Mahmut Ferati & Shaqir Cervadiku - Kurr Me Ty S'jetoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurr Me Ty S'jetoj".
3. Video është e këngës "Kurr Me Ty S'jetoj", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati, Mahmut Ferati & Shaqir Cervadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shqipe Kastrati, Mahmut Ferati & Shaqir Cervadiku - Kurr Me Ty S'jetoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bukuroshja E Kosoves"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shaqir Cërvadiku

Më Shumë Nga

Mahmut Ferati

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Mahmuti...
E bukur eshte dita
Kur ty te takoj

Shaqiri...
E bukur eshte nata
Kur ty te enderroj

Shaqiri & Mahmuti...
E bukur eshte nata
Kur ty te enderroj

Mahmuti...
Lum lum zemra ban
Une po kendoj per qejfin tan

Shaqiri...
Lum per ty e lum per mu
Ka ardhe dita me u bashku

Shaqiri & Mahmuti...
Lum lum zemra ban
Une po kendoj per qejfin tan
Lum per ty e lum per mu
Ka ardhe dita me u bashku

Shqipja...
E lumtur eshte zemra
Kur te dashunoj
E lumtur eshte jeta
Kur me ty jetoj

E lumtur eshte jeta
Kur me ty jetoj

Lum lum zemra ban
Une po kendoj per qejfin tan
Lum per ty e lum per mu
Ka ardhe dita me u bashku x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet