TEKSTESHQIP

Shqipe Krivenjeva & Lum Fejzullahu
Fundi Im
Lyrics

Se C'me qesht lodhur shpirti vetmia mka tret
Du mej dhan FUND ksaj jete asgje nuk me ka mbet..
Lum:
Mke prit me vite e vite me u kthy bashk me jetu
tkam dhan fjal e shum premtime sa shum kam gabu

Sot ti ben dasem t'madhe me krushq e me tupana
Pse kaq shum me lendove vall a thu qka te bana
Tkam dasht me shum se veten ..pa ty e urrej dhe jeten
Me qenien time tbetohem se ky esht FUNDI IM ..

X2:Lumi
Nuk paska qen e shkruar njeri tjetrit me i taku
duhet me u pajtu me fatin jeta duhet me vazhdu
Sod un e mallkoj veten e mallkoj fatin tim ta dish se ky fund i yti esht fillimi fundit tim ..

Tkam dasht me shum se veten pa ty e urrej dhe jeten
Me qenien time te betohem ky esht FUNDI IM
Prano urimet e mia edhe pse rinin ma humbe ,
Dije qe pa fund tkam dashur edhe prap te du

2x
Nuk paska qen e shkruar njeri tjetrit me i taku
Duhet me u pajtu me fatin jeta duhet me vazhdu

DËRGOI:
INFO
U mendua edhe për adhuruesit e klipeve, prandaj ky materiali muzikor është përcjellë para audiencës i kompletuar bukur me videoklip muzikor, i cili është punuar nga Pinkmoon Creative. Ky videoklip u publikua më 23 Nëntor 2010.