TEKSTESHQIP

Shqipe Krivenjeva
Qka Bon Motra Per Vlla
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qka Bon Motra Per Vlla" kënduar nga Shqipe Krivenjeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimi dhe teksti u mor përsipër nga Kreshnik Avdiu, teksa kënga u orkestrua nga Agon Neziri.