TEKSTESHQIP

Shqipe Krivenjeva & Burim Aliu
Burri T'bon Zoj, Burri T'bon Toj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Burri T'bon Zoj, Burri T'bon Toj" kënduar nga Shqipe Krivenjeva & Burim Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën dhe për fjalët e këngës punoi Kreshnik Avdiu.