TEKSTESHQIP

Shqiprim Sylejmani
Kadal Dal Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kadal Dal Dashni" kënduar nga Shqiprim Sylejmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.