Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Knaqu Rini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  13

Kenaqnu çika knaqnu djem
Sa jeni te ri
Se nje dite do ta shifni
Sa shpejt vjen kjo pleqeri

Me kenge e me valle
Ta kaloni kete dynja
Se keto qejfe te rinis
Ne pleqni nuk bohen ma

Ref...x2
Hajde hajde bashk me mu
Me kendu e me vallzu
Me çika e djem te ri
Knaqu oj rini

Jo s'ka vend per muhabet
Edhe vallja mos te pushon
Se kjo koha e rinise
Ah sa shpejt po kalon

E nji dite ju kujtohet
Krejt ju çka keni ba
Po kjo koha e rinis
Jo nuk kthehet ma

Ref...x2
Hajde hajde bashk me mu
Me kendu e me vallzu
Me çika e djem te ri
Knaqu oj rini

...

Ref...x2
Hajde hajde bashk me mu
Me kendu e me vallzu
Me çika e djem te ri
Knaqu oj rini


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shyhrete Behluli - Knaqu Rini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knaqu Rini".
3. Video është e këngës "Knaqu Rini", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0