TEKSTESHQIP

Shyhrete Osmanollaj
Nuse Po Shkon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuse Po Shkon" kënduar nga Shyhrete Osmanollaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është bërë i disponueshëm i kompletuar bukur edhe me klip muzikor, për video produksionin e të cilit u bashkëpunua me A Films. Ky videoklip u publikua me datë 27 Janar 2023. Melodinë dhe tekstin e krijoi Kreshnik Avdiu, teksa për këngën kanë punuar bashkarisht si orkestrues Dardd & Granit Gashi.