Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidrit Bejleri & Juliana Pasha - Më Beso! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

 
Nese ti dicka dyshon
E s'me thua c'te pengon
Ndalu pak e shih njehere
Nuk jam princ as kavalier
Oh… me beso
 
Une me ty dua te jem
Se dhe shpirti brenda ndjen
Me sa duket edhe ti
E ke brenda kete magji
Guxo, me shiko…
 
Nese me sheh tani
Se cfare me ndodh une e di…
E nese s'te shoh per mua
Ka rendesi…
 
Se atehere kur zemra
Nis e ndjen dicka, dicka qe vlen
Ne duhet ta gjejme motivin ne gjithcka
Si nje refren, qe dite e nate
Do te na duhet bashke ne ta jetojme
Pa frike dhe detet te mund t'i kalojme
Ne re te bardha te fluturojme
 
Per ballkone e serenata
Kohen kurre jo nuk e pata
S'te harrova asnjehere
Koha shkonte pa u ndjere
Oh… me beso
 
Dita iken, tjetra vjen
E serishmi ne na gjen
Nese prane do te qendrojme
Dhe gabimet t'i flijojme
Nese te gjitha do i themi
Mrekullia vete do jemi
Edhe une, edhe ti…

Teksti & Muzika: Sidrit Bejleri
Juliana Pasha & Sidrit Bejleri
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/02/2013
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 12
Muzika: Sidrit Bejleri
Teksti: Sidrit Bejleri
Orkestrimi: Shpëtim Saraçi
Video Produksioni: Supersonic & Alexander Video


Sidrit Bejleri & Juliana Pasha - Më Beso!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Beso!".
3. Video është e këngës "Më Beso!", por nuk këndohet nga Sidrit Bejleri & Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sidrit Bejleri:


Komente 1