Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidrit Bejleri - Pat Kenë Nji Kohë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ngjyrat e tueja janë, ende në këtë qytet
Ku hini i dashunisë në gishta më mbet’
Rrugëve te njohuna ku shiheshim të dy
Ku secili pasqyrohej ndër sy

Pat kenë nji kohë
Kur shumë u patëm dashtë
Pa dhimbje e pa zor
Edhe pa drashtë

E tash ngjyrat tueja më vijnë në mendje vetë
Kujtimet përjetoj prej dhimbjes tuj u tretë
Koha e jetume s’të vret po t’la gjallë
Edhe zemrën s’ta ther i ambli mallë
Sidrit Bejleri
Publikimi: 15/01/2023
Muzika: Sidrit Bejleri
Orkestrimi: Shpëtim Saraçi
Tex: Blendi Kraja


Sidrit Bejleri - Pat Kenë Nji Kohë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pat Kenë Nji Kohë".
3. Video është e këngës "Pat Kenë Nji Kohë", por nuk këndohet nga Sidrit Bejleri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sidrit Bejleri:


Komente 0