Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidrit Bejleri - My Music Is Mine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hej shoku ti hej, a thua është ok
Ajo çfarë ti bën, mendon se do ja vlejë
Ka shumë histori, por jo për një si ti
Por jo për një, për një si ti

Hej ditën ti vjen dhe natën e rrëmben
Nisesh prapë dhe shkon, më thuaj kur pushon
Ecën vrap, s’ndalon, me mendje fluturon
Me mendjen larg e fluturon

Është emocioni që s’e sheh syri
Është ajo pika që rrjedh nga shpirti
Është madhështia e shkuar, e tashmes
Mbylli pra syte fluturo

My music’s mine... Vetëm sa ta dëgjosh
My music’s mine... Lëre veç të depërtojë
My music’s mine... Veshët t’i bombardojë
Edhe nga bokset jo mos ndalojë


Sidrit Bejleri - My Music Is Mine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Music Is Mine".
3. Video është e këngës "My Music Is Mine", por nuk këndohet nga Sidrit Bejleri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sidrit Bejleri:


Komente 0