Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidrit Bejleri - S'jemi Më Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E pra jo, s’mund ta besoj
Jo nuk është e lehtë
Se gjithçka tani e di
Mund të ndodhë
Gjërat që m’i le pa thënë
Mua më lëndojnë
Përse s'deshe që t’i di
As unë

As që dua ta mendoj
Në jetoj pa ty
Tek çdo hap që hedh në rrugë
As kur fle
E sikur sërish të duash
Ta them përsëri
Le ta dinë të gjithë
Dëgjo mirë

Ti nuk je më ajo
Por më ngjan me një tjetër
Ndaj dhe nuk mund të jem
Si dikur
Në mesin tonë s’e di
Vallë asgjë nuk ka mbetur
S'jemi më, jo, jo më, jo
Si atëherë

Buzet fare mos kafsho
Se nuk ka më kohë
Mrekullitë nganjëherë
Mbarojnë
Lumturia jo nuk është
Llogari në bankë
Këtë mirë e di
Kushdo që e ka


Sidrit Bejleri - S'jemi Më
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jemi Më".
3. Video është e këngës "S'jemi Më", por nuk këndohet nga Sidrit Bejleri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sidrit Bejleri:


Komente 0