Më mbaj mend (për 1 muaj)


Silva Bëhet Nënë, Djalin E Quan Dalvi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[03-07-2015]
Sot, me datën 3 korrik, Silva Gunbardhi solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, njëherit dhe reperi i njohur Dafi Derti, djalin e porsalindur e emëruan Dalvi. Për ndryshe këta dy artistë të mëdhenj u kanë falur adhuruesve mjaft hite, ndër të cilat është dhe kryevepra botërore, kënga "Të ka lali shpirt".
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiber
Komente mbi këtë artikull