Më mbaj mend (për 1 muaj)


“Të Ka Lali Shpirt” E Silva Gunbardhit, Rekord Klikimesh


Nuk ka akoma asnjë votë

[01-08-2015]
Këngëtarja Silva Gunbardhi në fillim të vitit 2013 publikoi këngën "Të ka lali shpirt" në duet me Mandin & Dafi Dertin e cila në atë kohë për vetëm 2 ditë arriti të grumbullojë 2 milion klikime.

Janë bërë dy vite që nga data e publikimit dhe kënga ka vazhduar të qëndrojë si më e klikuara në youtube deri më tani. "Të ka lali shpirt" grumbullon 120 milion klikime dhe mbahet automatikisht si kënga më e klikuar shqiptare.

Por kur jemi tek muzika shqiptare duhet bërë kujdes pasi asnjë nuk na garanton nëse këto klikime janë të vërteta, duke marrë parasysh që shohim çdo ditë këngëtarë të rinj të cilët "kinse" për brenda një nate po arrijnë të kenë klikime më të mëdha se emrat e yjeve botëror si: Rihanna apo Eminem etj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull