A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

“Shokon” Me Pamjen Bukuroshja E Hitit “Të Ka Lali Shpirt”


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  6
[27-11-2015]
Këngëtarja e hitit “Të ka lali shpirt”, së fundmi përsëri ka ‘shokuar’ me pamjen e saj. Ajo është shfaqur përkrah bashkëshortit të saj Dafi Dertit, ndërsa që në një video të fundit të publikuar ajo është parë dukshëm që tashmë ka “probleme serioze” me peshën ndërsa që është shfaqur edhe pa grim si asnjëherë më parë.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018