A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Silva Gunbardhi, E “Nxehtë” Si Vera


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  4
[30-07-2013]
Këngëtarja nga Vlora, Silva Gunbardhi, e bërë shumë e njohur me hitin "të ka lali shpirt", po shijon pushimet në këto ditë të nxehta vere. Silva është fotografuar me bikini duke u relaksuar në pishinë.

Fotot janë publikuar nga vetë këngëtarja në rrjetin social Facebook, ndërsa bashkë me të ka qënë edhe këngëtari Dafi Derti me të cilin duket se ka një raport shumë të mirë pasi janë parë së bashku në disa vende.Gjithësesi, Silva duket në një formë të shkëlqyer fizike.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018