A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Silva Gunbardhin E Trashë Fejesa


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[06-10-2014]
Këngëtarja Silva Gunbardhi duket se ka shtuar pak në peshë.
Ajo është fotografuar përkrah të dashurit të saj në festën e ditëlindjes së Greta Koçit, ku binte në sy dhe barku i saj i fryrë.

Që nga koha kur njohën njëri-tjetrin në klipin "Të ka lali xhan", Siva dhe reperi janë gjithmonë bashkë.

Ndonëse e mbajtën të fshehtë lidhjen për mediat, ata u shfaqën si një çift i konsoliduar shtatorin e kaluar, pas ceremonisë së shkëmbimit të unazave
 (Gazeta Express)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018