A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Silva E Emocionuar Nga Shtatëzania


Not Yet Rated

[07-03-2015]
Është në muajin e pestë të shtatzanisë, e gjitha kjo si befasi për ciftin por që e kanë pritur shumë mirë lajmin se do bëhen prindër.
Ndonëse preferojnë të qëndrojnë sa më shumë larg mediave për të folur mbi ardhjen e bebit që është i gjinisë mashkull, Silva dhe Dafi nuk ndalen së punuari. Ndoshta e gjithë kjo për t'i dhënë atij luksin më të madh të mundëshëm.

''Nesër bëhen 17 javë ose katër muaj e një javë me ty engjëlli im i vogël, jam kaq e emocionuar sa bllokohem dhe nuk e di cfarë të të blejë që ti të ndihesh mirë kur të dalësh prej meje, shikoj dyqanet me veshje, krevate, karroca por përsëri nuk kam zgjedhur asgjë, një gjë është e sigurtë, ke gjithë dashurinë time'', kështu është shprehur këngëtarja Gunbardhi në një status drejtuar miqëve të saj në facebook mbi emocionet për bebin e saj.

Shtatzania nuk e ka ndalur aspak Silvën e cila sa kuptoi se pret fëmijën e parë, së bashku me partnerin e saj reperin Dafi udhëtuan në Kanada për një tour koncertesh, ndërsa tash po bëjn përsëri disa koncerte nëpër Europë e cifti i famshëm që po grumbullon diku mbi 75 milion klikime tek hiti ''Të ka lali shpirt'' është shumë i pëlqyer edhe në Turqi, ndërsa vetëm pak ditë më parë Silva dhe Dafi ishin protagonist tek një e përditshme austriake që shkruante për suksesin e tyre.

E për të përmbyllur emocionet e saj, këngëtarja më pas ka lënë edhe një status tjetër në të cilin shkruan: ''O floriri im me diamantin brenda teje, kjo është gjëja më e bukur që ka dëgjuar shpirti im, të dua''.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018