A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Silva Gunbardhi Do Të Lind Në Koncert?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5
[09-05-2015]
Këngëtarja e hitit "Të ka lali xhan", Silva Gunbardhi, është shtatzënë dhe edhe pak e do të lind.

Por, ndonëse vetëm edhe pak do të bëhet nënë, ajo nuk po e ndal aktivitetin muzikorë.
Kuptojmë se këngëtarja sonte do të performojë në Sarandë.

Urojmë të mos lindë në skenë.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018