Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Silva Gunbardhi - Unaza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  35

Komente

4 🔥

03/08/2013

2013-08-03T06:43:24+00:00

Këngë e albumit:

"Te Ka Lali Shpirt"
moj unaza mbreterore beqarine moj na e more
jo mor jo s'eshte e vertete nuk na e mori ja dham vete epo jo mor jo s'eshte e vertete nuk na e mori ja dham vete

refreni.
as e lehte o as rende as e vogel o as e madhe
bota qe kur eshte e zene o rreth unazes o hidhet valle. (2 here).

II
s'peshon ari as floriri qofte edhe 1000 karade
peshon besa dhe betimi kur dy zemra bashke i plak,epo peshon besa dhe betimi epo kur dy zemra bashke i plak.

refreni.
as lehte o as e rende as e vogel o as e madhe
bota qe kur edhte e zene o rreth unazes o hidhet valle.(2 here).

as e lehte o as e rende as vogel o as e madhe bota qe kur eshte e zene o rreth unazes o hidhet valle.(2 here).


Ky tekst u dërgua nga Ambra
Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet