A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Silva Gunbardhi & Gazmend Kelmendi - Me Kismet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/12/2017

2017-12-15T17:00:09

See Also

Gazmend Kelmendi (Gazza)

Music & Arrangement:

Edi Balili

Lyrics:

2 Step

Music & Arrangement:

Marsel Gunga


Zemren ti falma pa merak,
Xhan o xhan.
Se sa te dua ke me e pa,
Xhan o xhan.

Hajde se po dalim neser neve,
Me kismet.
Ta premtoj do dalim neser ne,ne,
Me kismet.

(Ref.)
Me kismet, me kismet,
Dalim neser me kismet.
Po m'pranon? S'ka lezet,
Nuk po shkon ky muhabet.

Me kismet, me kismet,
Dalim neser me kismet.
Se cdo gje eshte kismet,
Qe te shkoje ky muhabet.

Zemren ta fala pa merak,
Xhan o xhan.
Se sa te dua ke me e pa,
Xhan o xhan.

Hajde se po dalim neser ne ne,
Me kismet.
Sa here neser po thu neser ti, ti,
Me kismet.

Me kismet, me kismet,
Dalim neser me kismet.
Po m'pranon? S'ka lezet,
Nuk po shkon ky muhabet.

Me kismet, me kismet,
Dalim neser me kismet.
Se cdo gje eshte kismet,
Qe te shkoje ky muhabet.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019