Sinan Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Sinan Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2018, Sinan Gashi, Edonis Gashi & Bijt E Bajram Bajes publikojnë albumin "Kleçka Legjendare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Sefë Mleqani

Rrahman Pagarusha

Daut Zenku

Agim Baftjari

Nebi Halili

Gëzim Ahmetaj

Ismet Demaj

Mhill Çuni

Mhill Krasniqi

Isa Veliu


Tags: Sinan Gashi

Krijo Një Kartolinë