Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xeni Dhe Sinani

Tags: Xeni Dhe Sinani, Xeni & Sinani, Xeni Vogel

Xeni Dhe Sinani është një duo muzikore e njohur, që këndon muzikë popullore.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ahmet Delia

Rruga E Kombit, Kulle Shqiptare

Komandanti Legjendar Adem Jashari

Rrehi Teli


» Dërgo Një Këngë »


Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017