Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Maturante Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Te dy jemi ne nje gjenerate
Te dy presim me shume nga kjo nate
kemi pritur deri tash
per dy fjale qe kurre sti thash
4 vjet ne pritje te lashe

Ishe shoqja ime deri dje
por per mua sonte ndryshe je
ndryshe je e ndryshe jam
dhe te tjeret faj s'na kane
se cka patem n'zemer
nuk e tham

Ref :1 x
Sonte s'po di nga t'ia filloj
o maturante moj
nese te puth nja 2-3 here
per te madhe mos ma merr

Sonte s'po di nga t'ia filloj
o maturante moj
po sa i qel e i mbyll syte
do t'jam te gjoksi yt

A e sheh qe smund te rri i qete
vetem disa caste na kan mbet
zemra dridhet pa pushim
ne kete nate qe s'ka mbarim
ne kete nate kur shkruhet fati im

Ref: 3x
Sonte s'po di nga t'ia filloj
o maturante moj
nese te puth nja 2-3 here
per te madhe mos ma merr

Sonte s'po di nga t'ia filloj
o maturante moj
po sa i qel e i mbyll syte
do t'jam te gjoksi yt


Ky tekst u dërgua nga  AriannaSinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2007
Teksti: Arsim Bunjaku


Sinan Vllasaliu - Maturante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturante".
3. Video është e këngës "Maturante", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0